זקוק להדברה? התקשר עכשיו! 03-9601482

15 שנות נסיון

מקצועיים בהדברה

היתר הדברה 1338
Menu

אנא מלאו פרטים והמדביר בדרך אליכם

אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

הדברת פרעושים

 

הדברת פרעושים (פרעוש החתול)

פרעושים הינם טפילים המהווים מטרד הן לבני האדם והן לבעלי החיים. הפרעושים הם חרקים קטנים ושטוחים בצבע שחור שגודלם כגודל ראש סיכה שקופצים ונעלמים במהירות, ובדרך כלל מקננים ומתרבים בתוך מצעים, מזרנים, שטיחים ובעיקר חריצי הריצוף שבין המרצפות וכל מקום חמים שמאפשר להם תנאים אופטימליים להתרבות. פרעושים הם חרקים קופצניים הזקוקים לפונדקאי והם מוצאים את מקום מושבם בעיקר על עורם של בעלי חיים, בין הפרווה הצפופה המהווה מקום אופטימלי עבורם לאספקת מנת הדם לצורך קינון והתרבות אך אל לנו לטעות מזיקים אלה אינם מטילים את ביציהם על הפונדקאי הם מוצעים לכך אופציות אחרות כגון אלו שהזכרנו קודם לכן.  

פרעושים ניזונים מנוזלים אשר מקורם בצמחייה או בגופם של בעלי חיים. כאשר הם פוגעים בבעלי חיים ובבני אדם, הם יונקים את דמם על ידי עקיצה הגורמת לגרד ולחוסר נוחות. בעוד הפרעושים מהווים מטרד טורדני ולא נעים, הם יכולים גם להעביר מחלות ולהוות סכנה של ממש. בכל מקרה כדאי להיפטר מכל סוג של טפיל או מזיק אשר יכול לפגוע באיכות החיים שלנו ולהזיק לנו.

כיצד מדבירים פרעושים ופשפשים?

ראשית יש לשאוב באמצעות שואב אבק את כל המקומות הנגועים כגון מזרנים מיטות ספות סלון שטיחים ורצפות ובגמר השאיבה יש להתפטר משקית השואב הרחק מן הבית, יש להרתיח את המצעים והמגבות בבית. וכן לרחוץ היטב את בעלי החיים שחיים בבית ולנקות אותם מפרעושים וטפילים נוספים בעזרת אבקות או קפסולות מיוחדות.

לאחר מכן יש לפנות לחברת הדברה המתמחה בהדברת פרעושים, כדי לטהר את הבית מהמזיקים שנותרו בו בתוך מקומות המסתור והחריצים. חשוב לזכור כי הדברת פשפשים ופרעושים חייבת להיות מצד אחד מוחלטת ויעילה, כדי להשמיד את הקהילה שקיננה בית ולמנוע הופעה מחודשת של הטפילים, ומצד שני גם להיות עדינה כדי למנוע פגיעה בבעלי החיים ובני האדם החיים בבית. בדרך כלל מבצעים הדברת פרעושים באמצעות ריסוס חומר הבנוי משני חומרים שונים האחד חומר לקטילת המזיק, והשני חומר ממשפחת IGR  מווסת גדילת מזיקים המונע מהזחלים להתגלם ולהפוך לפרעושים .

בוחרים חברת הדברה

אצלנו בעייט ניתן לבצע הדברת פרעושים בצורה יעילה ומקצועית עד להכחדתם הסופית והמוחלטת, תוך שימוש בחומרים ידידותיים ככל שניתן לסביבת אדם ובעלי חיים. 

back to top
  • צור קשר
  • בית דגן
  • 03-9601482
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • עיט הדברה
  • מבצעים
  • אודות החברה
  • שירותי החברה
  • שירותי החברה